Ukazuje sa, že niekedy menej by bolo viac. Bežný občan už stráca prehľad, kedy ktorá televízia vysiela predvolebnú debatu. A to je len začiatok. Je to akési nemastné-neslané, lebo už sa preukázalo, že práve tam, kde by mala byť najvyššia profesionalita a objektivita, to zlyháva a len ťažko možno rátať s nápravou. Mám teraz na zreteli, prepáčte, ale úbohý výkon, […]
Pokračovanie článku
